Werden Sie Teil unseres Teams

Für unser Team aus Experten der Übersetzungsbranche sind wir laufend auf der Suche nach motivierten und dynamischen Mitarbeitern. Nachfolgend finden Sie unsere offenen Stellen.

IT administrators

expand

Pienākumi:

  • Informācijas Sistēmu drošības politikas izstrāde, īstenošana un uzraudzība;
  • Datoru sistēmu un tīklu konfigurēšana, administrēšana un nepārtrauktas darbības nodrošināšana;
  • Administrēt, uzturēt, atjaunināt un novērst kļūmes uzņēmuma pārvaldības sistēmā;
  • Nodrošināt pārvaldību jauno IT projektu ieviešanā;
  • Darba staciju uzstādīšana un konfigurēšana, apkope un modernizācija, uzskaite;
  • Programmatūru instalēšana un konfigurēšana, esošās programmatūras inventarizācija;
  • Serveru darbības uzraudzība un rezerves kopiju pārvaldība;
  • Lietotāju kontu piešķiršana un uzturēšana;
  • Darba instrukciju un dokumentāciju sagatavošana, konsultāciju un tehniskā atbalsta sniegšana datoru lietotājiem;
  • Lietotāju apmācība par IT drošību un neatļautu programmatūras lietošanu;
  • IT atskaišu sagatavošana un infrastruktūras attīstīšana, priekšlikumu sagatavošana nepieciešamajiem uzlabojumiem un prezentēšana vadībai.

Prasības:

  • Augstākā izglītība jebkādā ar IT saistītā nozarē;
  • Labas latviešu un angļu valodas prasmes (runātprasme un rakstītprasme);
  • Spēja ātri mācīties un strādāt patstāvīgi;
  • Vismaz 1-2 gadu darba pieredze IT jomā;

  • Labas komunikācijas prasmes un spēja strādāt komandā;
  • Pieredze tulkošanas un lokalizācijas jomā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • Dinamisku darbu strauji augošā starptautiskā uzņēmumā;
  • Sociālās garantijas, darba telefonu un veselības apdrošināšanu;
  • Draudzīgu kolektīvu, radošu un starptautisku darba vidi;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu.

Ja Jūs ir ieinteresējis mūsu darba piedāvājums, lūdzu, sūtiet savu CV un pieteikuma vēstuli latviešu vai angļu valodā uz e-pastu work@nordtext.com līdz 12. jūlijam.

Das ist unser Team

Erfahren Sie mehr über unsere Leistungen